Půjčení auta  Slovensko

Půjčení auta Slovensko

sleva až 15% při online rezervaci ještě dnes

Nejlepší ceny pronájmu aut na Slovensko - garantováno!

Porovnejte si ceny autopůjčovna Slovensko a najděte si tu nejlepší nabídku pro vaši dovolenou nebo pracovní cestu.

Půjčení auta Slovensko

Kvalitní vozy Slovensko

Audi - BMW - Ford - Chevrolet - Mistubishi - Toyota - Volkswagen - Škoda

Půjčení auta Slovensko

Při cestách do zahraničí byste neměli zapomenout na cestovní pojištění na Slovensko , a pokud ještě nemáte zajištěnou dopravu a ubytování, tak koukněte na letenky na Slovensko a na ubytování Slovensko.

Půjčení auta Slovensko

Půjčení auta
Autopůjčovna Slovensko je jedna z mála v této oblasti. Chceteli si v Půjčení auta Slovensko pronajmout vůz, je dobré si projít nabídky jednotlivých provozoven, což může být časově náročné. Tato služba vám porovná ceny a vy si v klidu vyberete auto, které nejvíce splňuje vaše nároky. Službu zajišťuje jedna z největších agentur na světě na pronájem automobilů. Poskytuje a zajišťuje půjčení vozidel více než 750.000 zákazníkům ročně.

Porovnání cen autopůjčoven Slovensko vám ušetří spoustu času a vše najdete přehledně na jedné stránce. Tři jednoduché kroky vám umožní si pronajmout auto ve více než 6 000 místech, a to od světoznámých autopůjčoven Avis, Herzt, Budget, Europcar, Sixt a dalších. Půjčení auta Slovensko

Letenky SlovenskoCestovní pojištění na SlovenskoHotely na Slovensku

Půjčení auta Slovensko

Půjčení auta Slovensko má pro vás připravené kvalitní a ověřené vozy. Technický stav automobilů je pravidelně kontrolován a vy tak nemusíte mít strach z problémů, které by vás mohly potkat během vaší dovolené či služební cesty.

Půjčení auta Slovensko - on-line rezervace

Rezervací auta na Slovensku prostřednictvím internetu dostanete slevu až 15%, což je, zejména při několika denních pronájmech vozů, významná úspora vašich peněz. Opět i zde platí, že čím dříve si auto rezervujet, tím větší množství aut máte na výběr.

Půjčení auta

Nezapomeňte na cestovní pojištění na Slovensko

Dovolené, jízdy za dobrodružstvím nebo pracovní cesty na Slovensko jsou spojené nejen s cestováním v letadle, autobuse, autě nebo na kole. Mnohdy na Slovensku také vyrážíme na různé túry a procházky a obdivujeme krásy i životy místních obyvatel. Každé cestování je ale také spojeno s rizikem úrazu a na to je dobré pamatovat. Turisté, kteří míří na Slovensko věří, že je nic zlého nepotká, ale lidově řečeno „čert nikdy nespí“, a tak je dobré myslet i na tyto případy. Proto je více než vhodné si sjednat cestovní pojištění na Slovensko, které vás může uchránit před nečekanými a v zahraničí i mnohdy vysokými výdaji za lékařské ošetření.


V případě, že se rozhodnete cestovat na Slovensko letecky, tak sledujte ceny letenek několik měsíců dopředu. Na internetu najdete spousty letenkových serverů, kde můžete vyhledávat dle několika parametrů. Vždy si zkontrolujte ceny na několika webech, ceny se mohou lišit někdy i o stovky korun. Mezi turisty oblíbené a zároveň spolehlivé weby patří například pelikan.cz, který prošel v poslední době několika změnami a mnohdy nabízí skutečně velmi lákavé ceny. Dále je tu server letuska.cz, který patří mezi nejrychleji rostoucí weby s největším počtem prodaných letenek a v neposlední řadě je tu kralovna.cz, která spadá pod společnost Student Agency, a tudíž i zde se můžete spolehnout na kvalitní služby a mnohdy nejlevnější ceny na trhu s letenkami.

Půjčení auta Slovensko

Další města:

Bratislava, Košice, Nitra, Partizánské, Poprad

Zpět na stránku: Levné Půjčení auta