Půjčení auta  Kostarika

Půjčení auta Kostarika

sleva až 15% při online rezervaci ještě dnes

Nejlepší ceny pronájmu aut do Kostariky - garantováno!

Porovnejte si ceny autopůjčovna Kostarika a najděte si tu nejlepší nabídku pro vaši dovolenou nebo pracovní cestu.

Půjčení auta Kostarika

Kvalitní vozy Kostarika

Audi - BMW - Ford - Chevrolet - Mistubishi - Toyota - Volkswagen - Škoda

Půjčení auta Kostarika

Při cestách do zahraničí byste neměli zapomenout na cestovní pojištění do Kostariky , a pokud ještě nemáte zajištěnou dopravu a ubytování, tak koukněte na letenky do Kostariky a naubytování Kostarika.

Půjčení auta Kostarika

Půjčení auta
Autopůjčovna Kostarika je jedna z mála v této oblasti. Chceteli si v Půjčení auta Kostarika pronajmout vůz, je dobré si projít nabídky jednotlivých provozoven, což může být časově náročné. Tato služba vám porovná ceny a vy si v klidu vyberete auto, které nejvíce splňuje vaše nároky. Službu zajišťuje jedna z největších agentur na světě na pronájem automobilů. Poskytuje a zajišťuje půjčení vozidel více než 8 miliónu zákazníkům ročně.

Porovnání cen autopůjčoven Kostarika vám ušetří spoustu času a vše najdete přehledně na jedné stránce. Tři jednoduché kroky vám umožní si pronajmout auto ve více než 6 000 místech, a to od světoznámých autopůjčoven Avis, Herzt, Budget, Europcar, Sixt a dalších. Půjčení auta Kostarika

Letenky KostarikaCestovní pojištění do KostarikyHotely na Kostarice

Půjčení auta Kostarika

Půjčení auta Kostarika má pro vás připravené kvalitní a ověřené vozy. Technický stav automobilů je pravidelně kontrolován a vy tak nemusíte mít strach z problémů, které by vás mohly potkat během vaší dovolené či služební cesty.

Půjčení auta Kostarika - on-line rezervace

Rezervací auta na Kostarice prostřednictvím internetu dostanete slevu až 15%, což je, zejména při několika denních pronájmech vozů, významná úspora vašich peněz. Opět i zde platí, že čím dříve si auto rezervujet, tím větší množství aut máte na výběr.

Půjčení auta

Nezapomeňte na cestovní pojištění do Kostariky

Dovolené, jízdy za dobrodružstvím nebo pracovní cesty do Kostariky jsou spojené nejen s cestováním v letadle, autobuse, autě nebo na kole. Mnohdy na Kostarice také vyrážíme na různé túry a procházky a obdivujeme krásy i životy místních obyvatel. Každé cestování je ale také spojeno s rizikem úrazu a na to je dobré pamatovat. Turisté, kteří míří do Kostariky věří, že je nic zlého nepotká, ale lidově řečeno „čert nikdy nespí“, a tak je dobré myslet i na tyto případy. Proto je více než vhodné si sjednat cestovní pojištění do Kostariky, které vás může uchránit před nečekanými a v zahraničí i mnohdy vysokými výdaji za lékařské ošetření.


V případě, že se rozhodnete cestovat do Kostariky letecky, tak sledujte ceny letenek několik měsíců dopředu. Na internetu najdete spousty letenkových serverů, kde můžete vyhledávat dle několika parametrů. Vždy si zkontrolujte ceny na několika webech, ceny se mohou lišit někdy i o stovky korun. Mezi turisty oblíbené a zároveň spolehlivé weby patří například pelikan.cz, který prošel v poslední době několika změnami a mnohdy nabízí skutečně velmi lákavé ceny. Dále je tu server letuska.cz, který patří mezi nejrychleji rostoucí weby s největším počtem prodaných letenek a v neposlední řadě je tu kralovna.cz, která spadá pod společnost Student Agency, a tudíž i zde se můžete spolehnout na kvalitní služby a mnohdy nejlevnější ceny na trhu s letenkami.

Půjčení auta Kostarika

Další města:

Alajuela, Escazu, Guanacaste, Heredia, La Fortuna, Liberia, Limón, Playa Conchal, Playas del Coco, Quepos, Quesada, San Jose, Tamarind

Zpět na stránku: Levné Půjčení auta