Autopůjčovna Akureyri Island

Autopůjčovna Akureyri

sleva až 15% při online rezervaci ještě dnes

Nejlepší ceny pronájmu aut na Island - garantováno!

Porovnejte si ceny autopůjčovna Akureyri a najděte si tu nejlepší nabídku pro vaši dovolenou nebo pracovní cestu.

Autopůjčovna Akureyri

Kvalitní vozy na Islandě

Audi - BMW - Ford - Chevrolet - Mistubishi - Toyota - Volkswagen - Škoda

Autopůjčovna Island

Při cestách do zahraničí byste neměli zapomenout na cestovní pojištění na Island , a pokud ještě nemáte zajištěnou dopravu a ubytování, tak koukněte na letenky na Island a naubytování Akureyri.

Autopůjčovna Akureyri

Autopůjčovna Akureyri
Autopůjčovna Akureyri je jedna z mála v této oblasti. Chceteli si v Autopůjčovna Akureyri pronajmout vůz, je dobré si projít nabídky jednotlivých provozoven, což může být časově náročné. Tato služba vám porovná ceny a vy si v klidu vyberete auto, které nejvíce splňuje vaše nároky. Službu zajišťuje jedna z největších agentur na světě na pronájem automobilů. Poskytuje a zajišťuje půjčení vozidel více než 8 miliónu zákazníkům ročně.

Porovnání cen autopůjčoven Akureyri vám ušetří spoustu času a vše najdete přehledně na jedné stránce. Tři jednoduché kroky vám umožní si pronajmout auto ve více než 6 000 místech, a to od světoznámých autopůjčoven Avis, Herzt, Budget, Europcar, Sixt a dalších. Autopůjčovna Island Akureyri

Letenky IslandCestovní pojištění na IslandHotely v Akureyri

Autopůjčovna Akureyri

Autopůjčovna Akureyri má pro vás připravené kvalitní a ověřené vozy. Technický stav automobilů je pravidelně kontrolován a vy tak nemusíte mít strach z problémů, které by vás mohly potkat během vaší dovolené či služební cesty.

Autopůjčovna Akureyri - on-line rezervace

Rezervací auta v Akureyri prostřednictvím internetu dostanete slevu až 15%, což je, zejména při několika denních pronájmech vozů, významná úspora vašich peněz. Opět i zde platí, že čím dříve si auto rezervujet, tím větší množství aut máte na výběr.

Autopůjčovna Akureyri

Nezapomeňte na cestovní pojištění na Island

Dovolené, jízdy za dobrodružstvím nebo pracovní cesty na Island jsou spojené nejen s cestováním v letadle, autobuse, autě nebo na kole. Mnohdy v Akureyri také vyrážíme na různé túry a procházky a obdivujeme krásy i životy místních obyvatel. Každé cestování je ale také spojeno s rizikem úrazu a na to je dobré pamatovat. Turisté, kteří míří na Island věří, že je nic zlého nepotká, ale lidově řečeno „čert nikdy nespí“, a tak je dobré myslet i na tyto případy. Proto je více než vhodné si sjednat cestovní pojištění na Island, které vás může uchránit před nečekanými a v zahraničí i mnohdy vysokými výdaji za lékařské ošetření.


V případě, že se rozhodnete cestovat na Island letecky, tak sledujte ceny letenek několik měsíců dopředu. Na internetu najdete spousty letenkových serverů, kde můžete vyhledávat dle několika parametrů. Vždy si zkontrolujte ceny na několika webech, ceny se mohou lišit někdy i o stovky korun. Mezi turisty oblíbené a zároveň spolehlivé weby patří například pelikan.cz, který prošel v poslední době několika změnami a mnohdy nabízí skutečně velmi lákavé ceny. Dále je tu server letuska.cz, který patří mezi nejrychleji rostoucí weby s největším počtem prodaných letenek a v neposlední řadě je tu kralovna.cz, která spadá pod společnost Student Agency, a tudíž i zde se můžete spolehnout na kvalitní služby a mnohdy nejlevnější ceny na trhu s letenkami.

Autopůjčovna Island

Další města:

Akureyri, Borgarnes, Egilsstadir, Hafnarf Jordur, Hofn, Hornafjordur, Isafjordur, Keflavik, Reykjavik, Saudarkrokur, Selfoss, Vestmannaeyjar

Zpět na stránku: Island